Wycieczki w firmie Junior

Możesz zarezerwować wycieczkę w naszej firmie. Zaznacz datę w kalendarzu, wypełnij formularz i wyślij.

Nie ma usług dostępnych w wybranym okresie.
Musisz wybrać co najmniej dwa dni
Musisz wybrać co najmniej [min] dni
Musisz wybrać mniej niż [maks.] dni
You must select at least [min] hours
You must select lower than [max] hours
Kwie 30
Cze 1
Cze 2
Cze 3
-dostępny termin
-termin zarezerwowany
-wycieczki niedostępne

Rezerwacja

W celu rezerwacji zaznacz datę początkową i końcową na kalendarzu.

Od początku roku szkolnego 2017/2018 organizujemy bezpłatne wycieczki do zakładów zajmujących się przetwórstwem owoców i warzyw. Podczas zwiedzania dzieci mają okazje z bliska zobaczyć wszystkie procesy towarzyszące przygotowaniu porcji, które otrzymują w szkole w ramach „Programu dla Szkół”. Po takich wizytach otrzymujemy liczne wiadomości o zwiększonej świadomości dzieci i zdecydowanie wyższym wskaźnikiem zjadanych porcji. Podczas takiej wizyty dzieci mają okazję zobaczyć:

• Prawdziwy sad z jabłoniami
  • Chłodnie potrafiące pomieścić nawet 15 tirów towaru
  • Linię produkcyjną z zaawansowanym rentgenem dla jabłek
  • Jedną z najszybszych w Europie maszyn do składania kartonów
  • Punktem kulminacyjnym wycieczki jest pokaz produkcji świeżych soków i porównanie wartości zdrowotnych z sokami dostępnymi w sklepach.

W marcu 2018 wprowadziliśmy nową atrakcję. Podczas drugiej godziny w zakładzie organizujemy dzieciom warsztaty podczas których mają okazję przekonać się jaka jest różnica między świeżo wyciskanym sokiem z wyciskarki a takim jakie możemy kupić w sklepie. Na samym końcu każde dziecko otrzymuje swoją porcję świeżego soku.

Wizyta trwa około dwie godziny. Podczas pierwszej chodzimy po zakładzie i opowiadamy o wszystkich maszynach, a podczas drugiej prowadzone są warsztaty.

Tego typu atrakcje są odgórnie narzucone  w

Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 31 sierpnia 2017 r. w sprawie szczegółowego sposobu realizacji w szkołach środków towarzyszących o charakterze edukacyjnym, które służą prawidłowej realizacji programu dla szkół oraz upowszechniają wśród dzieci zdrowe nawyki żywieniowe LINK

Poniżej mogą Państwo znaleźć informację z Google Maps na temat dojazdu. Wystarczy kliknąć na „Grupa Producentów Owoców i Warzyw…”, „Wyświetl większą mapę”, a następnie „Wyznacz trasę” i spokojnie wpisać miejsce startu. Dokładny adres:

Grupa Producentów Owoców i Warzyw
Eurosad Sp. z o.o.